poniedziałek, 1 listopada 2021

Vampire Counts - Mega army #8 - WIP


Work in progress...

Greetings, time to break the silence;) The first post after a break will be something motivating: a group photo presenting some of the already done models for the Undead army. You can already see how the whole crew will look like, more or less. All this to raise the morale and get to work on the double, since more than half of the work is still before me.


Witajcie, czas przerwać milczenie;) Pierwszym postem po przerwie będzie coś motywującego czyli zdjęcie grupowe przedstawiające część gotowych już modeli do armii Umarlaków. Możecie zobaczyć jak mniej więcej będzie wyglądała ta armia. Wszystko po to żeby podnieść morale i zabrać się ze zdwojoną siłą do malowania, bo większa połowa modeli wciąż przede mną. 

8 komentarzy:

 1. Każdy pretekst jest dobry żeby się napić... tfu malować :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Już wyglądają dobrze, a jeśli po skończeniu zrobisz im klimatyczne zdjęcia w odpowiedniej scenerii to będzie obłęd. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, planuje zakupić mate w tym celu taką jak do gry, ale nie bardzo wiem jak ogarnąć odpowiednio duże i klimatyczne tło. Jestem otwarty na propozycję, czas realizacji jest dość długi hehe ;)

   Usuń
 3. WOW! Great looking army mate! Looking forward to future reinforcements! :)

  OdpowiedzUsuń