niedziela, 3 listopada 2019

Vampire Counts - początki

Blog umiera!

W najbliższym czasie blog przejmą truposze. Kolejny duży projekt, który na pewno nieco czasu będzie mi towarzyszył to armia umarlaków, ponad 200 modeli i tradycyjnie spora dawka starych metalowych wzorów:) Dzisiaj natomiast mała próbka niektórych oddziałów jak to będzie wyglądało. Zombiaki na pewno będą miały różne kolory ciuszków, ale ogólnie mają tworzyć jednolitą masę. Wilki miały być czarne i mroczne, ale ten brąz wyszedł całkiem zacnie. Szkielety z tarczami i zbrojami w lekko zaśniedziałym brązie. Eteryki w zieleni, choć testowany był również niebieski. Ogólnie uwielbiam umarlaki, więc malowanie będzie przyjemniejsze niż ostatnie Elfy. Co do szybkości zobaczymy, bo ilości standardowo są srogie, 40 zombiaków, 100 szkieli czy 30 grave guardów i takie tam:D Malowanie ekonomiczne.10 komentarzy:

 1. Grubo się zapowiada, trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobrze się prezentuje ten sneak-peek. W hordzie będzie mega!

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak z ciekawości zapytam czy te orki, leśne i wampiry to twoje armie?
  Nie do końca do mnie przemawia kolor metalików na szkieletach. Może warto byłoby malować na kolor miedzi i dodać efekt śniedzi. Myślę, że czasowo wyszłoby na to samo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie to armię kolegi i to wciąż nie cała jego kolekcja;) No maluje wedle życzenia, miał być brąz i znalazłem taki kolor, a efekt został zaakceptowany;)

   Usuń
 4. Trzymam kciuki, miałem przyjemność utknąć w klocku zoomibe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oko wilka lśni złowieszczo. Na propsie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Gwardii będzie 40 . Poszukuję Zachariasza na smoku.

  OdpowiedzUsuń