sobota, 9 marca 2019

Rabat w Miniatures Art Team:D


Dzisiaj coś dla kupców.

Stronkę Miniatures Art Team zapewne sporo z Was kojarzy, być może już ktoś robił tam zakupy, a jeśli nie to dzisiaj chciałbym Wam nieco przybliżyć ich ofertę. Firma MAT to przede wszystkim Gobos, który jest projektantem i wykonawcą, ale również wielkim pasjonatem. Tworzy akcesoria dla graczy, ale już niebawem także modelarze i malarze znajdą tam coś przydatnego. 

Zanim przejdę dalej chciałbym napisać o rabacie na wszystkie akcesoria na stronce Miniatures Art Team. Z kodem "BeardedOrc2019_01" dostajecie 5% zniżkę na wszystko ;) 

Ja korzystam i dlatego jest o czym pisać hehe;) Gobos swoją przygodę rozpoczął od stworzenia walizek do transportu modeli. Dwie różne wielkości, mamy również możliwość umieszczenia na froncie walizki własnej grafiki. Sam rozważam zakup, bo Ogrów przybywa coraz więcej i perspektywa zamiany dwóch pudełek na jedną walizkę staje się koniecznością.  Ale walizki są na tyle czadowym wynalazkiem, że napisze o tym innym razem w osobnym poście;) Tutaj możecie zerknąć.

Poza gotowymi produktami, które możecie znaleźć w ofercie Miniatures Art Team warto wspomnieć, że Gobos chętnie realizuje niestandardowe pomysły swoich klientów. Sam przetestowałem to kilka razy. Na pewno już widzieliście moje znaczniki z logiem Brodatego Orka. Jeśli chcecie mieć coś własnego, oryginalnego to na pewno jest taka szansa.


Kolejną rzeczą robioną na zmówienie, ale która niebawem trafi na stronkę to stojaki na farby, w moim przypadku musiały to być pionowe wieszaki zajmujące niewiele miejsca i z możliwością montażu na ścianę. Dodatkowym wymogiem były różne rodzaje pojemników na farby. Poczekałem chwilę i dostałem takie cudo do własnoręcznego montażu i jeszcze mogłem wybrać kolorystykę;) Zmontowałem to bez żadnej instrukcji w kilkanaście minut, dodatkowo stojak na cytadele posiada jedną wyższa półkę na większe pojemniki. Ale jak widać poniżej na dwóch stojakach się nie skończy, bo i tak się nie pomieściłem:D


Gobos sam gra w KoW i ostatnio stworzył zarąbisty zestaw akcesoriów do Kings of War, który też już mam. Każdy kto gra w tą grę wie, że takie gadżety są niezbędne podczas rozgrywki. Akcesoria można kupić w dwóch wersjach, albo z płyty hdf, albo z pleksi w różnych kolorach. Zestaw HDF i zestaw Plexi.


Na stronce znajdziecie również podstawki i traye z płyty hdf  w różnych wersjach. Może to być goła płyta hdf lub podklejona matą magnetyczną albo z magensami albo podklejona blachą. Sam korzystam, bo zamawiałem już zestaw podstawek do mojej armii Ogrów, a ostatnio kolejny pod nową armią, nad którą teraz pracuje.


 
No co zrobić jak wiadomo Ork zawsze dogada się z Gobosem:D  Polecam gorąco, bo ja na pewno nadal będę korzystał. Warto wspierać lokalnych twórców. Mam nadzieje, że znajdziecie coś dla siebie na stronie Miniatures Art Team

Bądź przebiegłym kupcem. Z kodem "BeardedOrc2019_01" dostajecie 5% zniżkę na wszystko;)












Brak komentarzy:

Prześlij komentarz