poniedziałek, 31 grudnia 2018

Podsumowanie roku 2018

Kolejny rok minął.

Dziękuje, że odwiedzaliście mnie w tym roku. Kolejne 12 miesięcy z blogiem i niestety nie udało się:P Zacznę od moich postanowień, których niestety nie spełniłem. Wciąż brak regularności na blogu i niestety głównie pochłania mnie mazianie ekonomiczne. Widać tak miało być i trzeba będzie chyba pominąć w tym roku postanowienia noworoczne hehe;) Cały czas maluje i znów grywam na turniejach co uważam za spory sukces i na pewno nie zabraknie relacji turniejowych również w kolejnym roku.

Na blogu pojawiło się zaledwie 36 wpisów, ten będzie 37 i to nie jest nawet połowa z tego co udało się w zeszłym roku, ale wynika to również z tego, że staram się już nie rozdrabniać na wpisy o pojedynczych modelach. Co nie zmienia faktu, że to mało chwalebny wyczyn. To co bardzo cieszy to liczba odwiedzin, która w 2017 skończyła się na ok 18 tysiącach, a w tym roku przybyło kolejne 10 tysięcy wejść na bloga. Strach pomyśleć co by to było jakby postów było więcej;) Zwiększyła się również liczba stałych obserwatorów bloga. Dołączyło tutaj kolejnych 5 osób co również bardzo cieszy. Ogólnie pozytywny rok, choć po blogu widać, że czasu na hobby było dużo mniej i tylko tyle chciałbym zmienić.

W roku 2019 mam zamiar poświęcić na moje hobby maksymalną ilość czasu! Czego i Wam życzę: malujcie, grajcie, cieszcie się swoimi ludkami, hipkami, pacynkami:D 

Dziękuje raz jeszcze, że tutaj zaglądacie i mam nadzieje, że za rok również będziecie odwiedzać mój warsztat.  Zapraszam serdecznie i wszystkie dobrego w Nowym Roku!
11 komentarzy: