piątek, 30 września 2016

Dziki finał i małe podsumowanie września

Tam taram tamtam...werble, bo kolejny oddział skończony.
Tak jak napisałem tak udało się zrobić i dzisiaj prezentuje ostatnie 6 modeli z całego 36 figurkowego oddziału Dzikusów. W październiku powoli chciałbym kończyć przygodę z Orkami, która i tak już wymknęła mi się spod kontroli:P Piąty miesiąc i oby udało się skończyć ten projekcik, bo mam ochotę pomalować już coś innego do Warhammera.

Przy okazji małe podsumowania września, bo wreszcie wpadłem w odpowiedni rytm, a metoda malowania 8-10 modeli jednocześnie dała bardzo przyjemny efekt. Dokładnie od 30.08 do 30.09 pomalowałem 110 modeli orkasów i goblinów;) Gdybym od razu tak działał, to miałbym to już za sobą. Dodam też, że nie wykorzystałem tego miesiąca na maksa, bo trochę chorowałem i co najmniej kilka dni wolnych od pracy przepadło w pieleszach.


Muszę też popracować nad moim miejscem do fotografowania, bo w przypadku tak dużych klocków mam ograniczone pole manewru. Nie jestem w stanie robić zdjęć z każdej strony oddziału itp. Ale i z tym coś wymyślę.

Także trzymajcie kciuki za październik:D

2 komentarze:

  1. Zazdroszczę kolekcji tych modeli bo są rewelacyjne. No i świetnie pomalowani - szczególnie kościsty kolor mi odpowiada.

    OdpowiedzUsuń