sobota, 2 lipca 2016

Kolejny krok

Witam na moim bagnie!
Będzie to coś w rodzaju kontynuacji mojego starego blogu, ale w zupełnie nowy sposób i z wieloma zmianami. Mój stary blog czyli "Warsztat Jagódki i Sebosława" to spontaniczny twór służący jako galeria do uwieczniania moich zmagań z malowania Ogniem i Mieczem. Na tym XVII wiecznym systemie minął mi cały poprzedni rok, w którym pomalowałem blisko pół tysiąca podstawek.

W tym roku nadszedł czas na kolejny krok w stronę rozwoju własnego warsztatu malarskiego. U Brodatego Orka na pewno pojawi się wiele nowości. Przede wszystkim powracam do większej skali i niebawem pojawią się na blogu modele do Warhammera. Planuje mały epizod z Bolt Action. W niedalekiej przyszłości na pewno też Warhammer 40.000 i Frostgrave, bo na pomalowanie czeka również moja drużyna. Oczywiście nie przerywam przygody z Ogniem i Mieczem.
Chciałbym również dokonać kilku projektów związanych z tworzeniem prostych i efektownych terenów do różnych systemów.

Taki tam mój mały rozwój w machaniu pędzlem. Mam nadzieje, że będziecie mnie odwiedzali. Celem na ten rok są nowe systemy i być może pierwsze prace w lepszej jakości malowania. Zapraszam i pozdrawiam.

1 komentarz:

  1. Dużo pomysłów, cierpliwości i wytrwałości w realizowaniu zamierzeń!
    Powodzenia :)

    OdpowiedzUsuń