wtorek, 16 lutego 2021

Vampire Counts - Mega army #3 - Dire Wolves

Ready to Hunt!

 Another unit for Vampires is finished - Dire Wolves! I thought they would take up less time, but all the visible muscles and sinew slowed the process down a bit. I feel that the style fits the rest of the army and should meet the expectations of the commissioner. My tempo is mediocre at best right now, but it is probably the first time when I'm actually painting an army at a higher level, and when done, it will look epic ;) I got lots of work to do yet, but I'm already wondering how to photograph it all. Right now ten models to tick off the list.


Udało się skończyć kolejny oddział do armii Wampirów. Myślałem, że pójdą szybciej, ale mięśnie nieco spowolniły proces. Styl myślę, że pasujący do reszty i spełniający oczekiwania właściciela modeli. Tempo mam marne, ale pierwszy raz pracuje nad armią na nieco wyższym poziomie malowania, myślę, że całość to będzie epicko wyglądała ;) Jeszcze masa pracy przede mną, a już kombinuje jak to wszystko sfotografować. Póki co 10 modeli do przodu.9 komentarzy:

 1. Całkiem fajnie wyszły Ci te Mroczne Wilki. Pamiętam, że też się z nimi sporo namęczyłem, w czasie malowania okazało się, że mają znacznie więcej detali niż wydawało się na pierwszy rzut oka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, no zakładałem szybka robotę, ale mięśnie, kości, kosteczki, paski itp. Bardzo spoko modele.

   Usuń
 2. Należycie niezdrowy odcień skóry. Dobra dyszka.

  OdpowiedzUsuń
 3. Musiał się nimi zajmować mgr nekromancji, wyszły nader sterylnie.
  Dobre malowanie. Ja bym co nieco przybrudził, poplamił krwią ale klient nasz pan ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Great looking unit! I have to force my self to finish mine. I painted two of them a year ago and then moved on to other stuff.

  OdpowiedzUsuń