poniedziałek, 17 grudnia 2018

Khador - cała armia

Transformer i przyjaciele:D

Trochę czasu minęło, niektóre modele widzieliście już wcześniej, ale w końcu udało mi się skończyć pewien zalegający od dawna projekt. Khador, to armia z modelami i barwami stylizowanymi przez producenta na rosyjskie klimaty. Armia czerwona jak się patrzy;) Całość prezentuje się jak zwykle najlepiej na zdjęciach grupowych, a wisienką na torcie jest skromny Conquest:D Trochę zabawy z nim było, dodam tylko, że malowany w całości pędzlem:P Zdjęcia wyszły przeciętnie, problemy z ostrością i trochę prześwietlone, ale robiłem 3 podejścia, żeby uchwycić ogólny kolor armii. Najczęściej na zdjęciach główny kolor (citadel Evil Sunz Scarlet) wychodził mało czerwony, a wręcz malinowy. Malowanie ekonomiczne, ale myślę, że całość prezentuje się dość soczyście;)


10 komentarzy:

 1. Bardzo ładne malowanie. Super robota. Bardzo lubię takie spójne armie. Powinno się to szerzej publikować bo nic tak nie zachęca do systemu;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Efekt końcowy i widok całej armii nakręca do dalszej pracy, dzięki;)

   Usuń
 2. Bardzo fajne. Spójne kolorystycznie i to robi dużą robotę!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na miniaturce wyglądało jakby po lewej stronie był Land Rider i zacząłem się zastanawiać czy to jakiś Nieoficjalny Build Space Marines...
  Czy jakoś modulujesz kolor farby?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to tylko malusi transformer;) W malowaniu ekonomicznym to bazowy kolor, wash i tyle, czasami jakieś przecierki raz jeszcze bazowym kolorem.

   Usuń