czwartek, 20 września 2018

Turniej Kings of War - 13.10 Kraków

Wracamy do turniejów.

Przerwa wakacyjno/urlopowa dobiega końca i już niedługo wracamy do turniejowego grania w Kings of War. Szósty turniej z cyklu Mistrzostw Polski KoW odbędzie się 13 października w Krakowie. Miejscówka to MDK Grunwaldzka 5, a gramy na 2000pkt.

Na turniej najwygodniej zgłosić się na pośrednictwem tej stronki, rejestrujemy się i później wystarczy odszukać Kings of War i konkretny turniej. Rozpiskę szybko i łatwo przygotujemy w EasyArmy musimy tylko pamiętać, żeby po wyborze armii ustawić w opcjach po prawej "Clash of the Kings 2018", czyli obowiązujące zasady. Poza tym to już prosta sprawa, w razie pytań istnieje Polska grupa KoW na fb albo można zapytać na forum ;)

Na dzień dzisiejszy będę z moimi Futrzakami, póki co 7 osób zgłoszonych, ale na pewno będzie nas więcej. Odkurzajcie modele, zaklepcie termin w pracy czy tam u żony/dziewczyny, szukajcie kostek i może poturlamy coś razem:D Trzy tygodnie to teoretycznie szmat czasu, więc może nawet coś podmaluje hehe:P Do zobaczenia!:DBrak komentarzy:

Prześlij komentarz