piątek, 22 czerwca 2018

Zakupowe okazje #1

Jest paczuszka:D

Powiem szczerze, że wkręcam się coraz bardziej w klimaty Śródziemia. Był czas kiedy regularnie grywałem w Lotra, przerobiłem kilka armii, regularnie grywałem na krakowskich turniejach, a teraz jak się okazuje stara miłość nie rdzewieje i sentyment wraca;) Dlatego też zacząłem buszować po aukcjach internetowych wypatrując okazji, bo regularne ceny bywają srogie jak na używane i często zapaćkane farbą plastiki. Mam nadzieje, że od czasu do czasu uda się powiększyć kolekcje o kolejne metalowe cudeńka, no o ile Żona się nie dowie:P
Dzisiaj chciałbym pochwalić się mini zestawem, który zakupiłem w fajnej cenie. Licytacje kończyły się w momencie gdy rozpoczynała się druga połowa meczu Brazylia vs Szwajcaria, a to na pewno ułatwiło mi nieco sprawę;) Kupiłem 6 plastikowych Orków nietkniętych farbą, w końcu ktoś musi budować moje włości w Isengardzie, Grisznaka do zmycia, żeby doglądał orczego tałatajstwa. Metalowy zwiadowca Uruk-hai do zmycia, Berserker nówka i na koniec totalna PEREŁKA czyli Balin nietknięty farbą! :D Co prawda umknęły mi trzy modele metalowych Khazad Guard, ale ceny poszybowały ponad 15zł za sztukę więc odpuściłem. Może innym razem, bo zbyt duże kwoty inwestowane w ludki przyciągają uwagę Żonki;)

6x Orki plastik 15zł
Grisznak  6,5zł
Uruk-hai Scout  6zł
Berserker 8zł
Balin  9,5zł

W sumie z przesyłką wyszło 59zł, myślę, że 10 modeli po 5.9zł w tym cztery metale to chyba niezła cena;) Ja jestem zachwycony, zwłaszcza Balinem, który da początek moim Krasnoludom. Polecam polowanie na okazje, są emocje i można ustrzelić fajne modele w dobrej cenie;) 6 komentarzy:

 1. Eh, nostalgia. Sam zaczynałem z bitewniakiem LOTR (on chyba został później "odświeżony" jak wyszedł Hobbit?) malując pierwsze figsy w lokalnym sklepie hobbystycznym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz gra nazywa się Hobbit, choć aktualne zasady są mi obce, bo nie wiem czy kiedyś zagram. Póki co czysto kolekcjonersko podchodzę do tych modeli;)

   Usuń
 2. Właśnie mi przypomniałeś, że muszę zdobyć jeszcze 3 berserkerów zanim zacznę malować ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz jakąś gotową rozpiskę czy kupujesz i zbierasz co chcesz?

   Usuń
 3. Tego tutaj jeszcze chyba nie było -unboxing zakupów z drugiej ręki :)

  OdpowiedzUsuń