wtorek, 22 maja 2018

Turnieje Kings of War: 26.05 Łódź i 16.06 Katowice

Kolejne turnieje.W najbliższym miesiącu szykują się kolejne dwa turnieje Kings of War. Czwarty turniej z cyklu Mistrzostw Polski KoW odbędzie się już w tą sobotę w Łodzi. Miejscówka to Reycast na ul. Piłsudskiego 135 i gramy na 2000pkt.


16 czerwca będzie nastepny turniej czyli już 5 z całego cyklu i odbędzie się w Katowicach w Klubie Inny wymiar na ulicy Dębowej 49. Tutaj format jeszcze nie został ustalony, ale na 99% będzie to mniej niż pełne 2000. Być może coś ok 1850, ale tego organizator jeszcze nie potwierdził.

Na turnieje najwygodniej zgłosić się na pośrednictwem tej stronki, rejestrujemy się i później wystarczy odszukać Kings of War i konkretny turniej. Rozpiskę szybko i łatwo przygotujemy w EasyArmy musimy tylko pamiętać, żeby po wyborze armii ustawić w opcjach po prawej "Clash of the Kings 2018", czyli obowiązujące zasady. Poza tym to już prosta sprawa, w razie pytań istnieje Polska grupa KoW na fb albo można zapytać na forum ;)

Zapraszam i do zobaczenia, ja wybieram się na obydwa turnieje z moimi Ziołami - The Herd:D Obydwa terminy mam już praktycznie zaklepane, wiec jest duża szansa poturlać kości;)

3 komentarze:

  1. Bardzo chcę pojechać do Katowic, ale czerwiec mam niestety gorący. :/
    Trzymajcie kciuki. ;)

    OdpowiedzUsuń