sobota, 27 stycznia 2018

Turnieje Kings of War: 3 luty Katowice 1500pkt, a 17 marzec Kraków 2000pkt

Gramy już za tydzień, a później w marcu.
Gdyby ktoś był zainteresowany to mamy w najbliższym miesiącu aż dwie szanse na rozpoczęcie przygody z Kings of War. Modele to zupełna dowolność, dopasowujemy je swobodnie do zasad konkretnych jednostek. Producent nie ma tutaj znaczenia, póki co wciąż dopuszczone są niepomalowane armie. Jeśli macie czas to polecam;)

03 luty czyli już za tydzień gramy w Katowicach w Klubie Inny wymiar na ulicy Dębowej 49. Tutaj format 1500pkt, jest już zgłoszonych 11 osób, choć może być więcej, bo Kraków jeszcze niezdecydowany chyba. Dodam też, że jest to pierwszy turniej otwierający całą serie spotkań "Mistrzostw Polski 2018", czyli poza punktacją w pojedynczej imprezie zbieramy punkty do klasyfikacji końcowej, a całość zakończy finał z końcem roku.

Później mamy turniej 17 marca w Krakowie w MDK na ul Grunwaldzkiej 5 i będzie to pierwszy turnie na 2000pkt:D Także może wreszcie uda się wcisnąć wszystko co chce. Jest szansa, że będzie sporo osób, więc zapraszam serdecznie. Przy okazji chciałbym dodać, że osób chętnych do grania w KoW przybywa cały czas, w Łodzi jest już solidna ekipa, w Częstochowie przybywa osób, które również wpadają na turnieje, Śląsk mam nadzieje, że niebawem urośnie w siłę no i Kraków. 

Na turnieje najwygodniej zgłosić się na pośrednictwem tej stronki, rejestrujemy się i później wystarczy odszukać Kings of War i konkretny turniej. Rozpiskę szybko i łatwo przygotujemy w EasyArmy musimy tylko pamiętać, żeby po wyborze armii ustawić w opcjach po prawej "Clash of the Kings 2017", czyli obowiązujące zasady. Poza tym to już prosta sprawa, w razie pytań istnieje Polska grupa KoW na fb;)

Zapraszam i do zobaczenia, ja wybieram się na obydwa turnieje z moimi Ziołami - The Herd:D
1 komentarz: