niedziela, 10 grudnia 2017

Frostgrave Soldier (1)

Idzie zima.
Zbliża się koniec roku i bardzo bym chciał, żeby na blogu pojawiły się zaległe systemy, do których mam modele i o których wspominałem już wcześniej, ale z braku czasu nic konkretnego z tego nie wyszło. Pierwszym z zaległych jest Frostrave gdzie na magu się skończyło, ale teraz chciałbym pomalować najemników, potem ucznia i poprawki na magu. Może nawet uda się zagrać tym kiedyś;) Póki co malowanie ekonomiczne, może kiedyś coś podciągnę. 
Z ciekawostek miałem okazje przetestować produkt o nazwie Valhallan Blizzard z serii Citadel Texture czyli gotowy efekt śniegu. Powiem szczerze, że jest świetny, a jego stosowanie to czysta przyjemność.

4 komentarze:

 1. Faktycznie, ten śnieg wyszedł dobrze, na święta będzie jak znalazł. Życzę miłej gry i celnych strzałów z kusz i łuków!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak na szybki kitbash i malowanie do gry - żeby modele nie świeciły szraością plastiku to dobra robota! B.Fajne podstawki :)

  Z punktu widzenia modelarskiego (non offense) to jak dla mnie trochę złożyłeś łuczników na przysłowiowe 1 kopyto. Lekka zmiana w ustawieniu rąk luzujących cięciwę np bliżej ucha czy sięgającej po kolejną strzałę do kołczanu i miałbyś 3 zupełnie różne figurki. A tak wyszedł trochę pluton egzekucyjny. ;)
  Kusznikowi kołczan zaś zrobiłbym przy pasku.
  Szkoda że nie rozjaśniłeś też jakkolwiek krawędzi ubrań, modele dużo by zyskały.

  Powodzenia w eksploracji mroźnego Felstad!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, może kiedyś starczy czasu na wyciągnięcie z nich czegoś więcej;)

   Usuń