czwartek, 15 czerwca 2017

Silesian King of War vol. 3 - 1. LIPCA 2017 Katowice

Już połowa miesiąca, więc czasu coraz mniej.
Wielkimi krokami zbliża się kolejny turniej Kings of War w Katowicach, który odbędzie się 1 lipca w w Klubie Szybki Szpil ul. Dębowa 49. Oficjalnie zgłoszonych jest już 7 osób, choć zainteresowanych jest nieco więcej. Ograniczenia lokalowe to ok 16 osób. Jeśli ktoś ma gotową armię do Warhammera i ma ochotę spróbować czegoś nowego to wystarczy zmontować odpowiednich rozmiarów movement trays, tabelkę z wymiarami wrzucałem w tym poście. Dwa tygodnie to sporo czasu żeby przygotować pomalowaną armię do nowego systemu.

Rozpiskę można przygotować tutaj, gramy na 1300pkt. Zasady podstawowe można ściągnąć ze stronki producenta w tym miejscu. Gotową rozpę można podglądnąć, więc zobaczycie opisy umiejętności i magicznych przedmiotów. Bohaterów, stworów i machin nie można dublować na tak małe pkt i warto zacząć od jakiegoś regimentu lub hordy piechoty, z resztą wszystkie nielegalne połączenia zablokuje Wam program . Później wystarczy zapisać jako pdf i gotowe. Imprezka na małe pkt z myślą właśnie o nowych graczach. Sam majstruje armie i nawet jak nie zdążę to pewnie wpadnę zmontować jakąś mini relacje;) Grunt to motywacja, a nic tak nie działa na nasze chęci jak turniej. Także zachęcam poszperać i dowiedzieć się czegoś więcej o Kings of War.

Na turniej można zgłosić się za pomocą tej stronki - Tabletop Tournaments. Wystarczy się zarejestrować i odnaleźć odpowiedni event. Podaje też maila do MiSiO, który jest organizatorem turnieju - michal.ciemniewski[at]gmail.com. Tam możecie kierować wszelkie pytania odnośnie turnieju, zasad itp.
Sporo blogowiczów jest z okolic Katowic, więc mam nadzieje,  do zobaczenia;)5 komentarzy:

 1. Strona z generatorem rozpisek + zasady to chyba wszystko, co jest potrzebne, by zacząć grać w KoW. Bardzo dziękuję za ten post. Na turniej się nie wybieram, ale szansa na rozpoczęcie grania w KoW znacząco wzrosła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciesze się:) Pomyliłem miejscówki, turniej odbędzie się w Klubie Szybki Szpil obok galerii;)

  OdpowiedzUsuń
 3. W tej chwili mamy dziewięć zgłoszonych osób.

  Kolejny, ostatni turniej w cyklu odbędzie się po wakacjach ale planuję kolejne dla graczy o mniejszych armiach.

  OdpowiedzUsuń
 4. job today Experts like Andrea Kay insist that some jobs "will be less demanding, have less responsibility, or will demand less in terms of precision or stamina" but won't be stress-free.

  OdpowiedzUsuń