niedziela, 15 stycznia 2017

Pięciu Goblińskich Szamanów

Bohaterowie na piechotę prawie skończeni.
Trzech metalowych Szamanów cudo, masa szczegółów. Woreczki, buteleczki, kociołki, grzybki, kości i co tam jeszcze mieli to zabrali. Plastiki znacząco odstają i głęboko ubolewam, że aktualnie plastikowe Gobosy zwane w AoS Grots to biedo jakość "battle for skull pass". Zarówno te na piechotę jak i na pająkach dzieli przepaść w porównaniu do starych wzorów, a co dopiero do nowości. Jak do tego dodamy metale z poprzednich edycji to widać wyraźnie, że Gobliny poszły w kąt. Ciekawe kiedy GW pochyli się nad tymi wyjątkowo klimatycznymi modelami Starego Świata.

6 komentarzy:

 1. Tak, gobliny są świetne ... widać jednak kolejną "Erę Chaosu". Ale muszę przyznać że wychodzący teraz chaos, te wszystkie demony, akolici i to wszystko jest niesamowite :) ... mam nadzieję że era zielonoskórych jeszcze nadejdzie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak z ciekawości: czy te figurki były bejcowane? Bo chcę sprawdzić, czy potrafię rozpoznać technikę na podstawie zdjęcia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Technika to żadna tajemnica i pisałem już o tym nie raz. To starannie nałożone podstawowe kolorki i wash army paintera;) Bejca to przeżytek:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Klawa ekipa. Goblinscy szamani to sama radość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. A beautiful group, they look superb and motivated!

  OdpowiedzUsuń