środa, 12 października 2016

Horda włóczników - całość

Ostatnie 22 modele poczyniłem w samotności i wyszło coś takiego.
Cały oddział liczy 80 wykałaczek i prezentuje się dość okazale;) Wymęczyłem ostatnie dwa rzuty w postaci dziesięciu, a potem dwunastu modeli. W końcowej partii kilka fajnych wzorów. Bardzo podoba mi się sztandar i pan uzbrojony w truskawkę.Tyle potu i sił, żeby dobrnąć do końca, ale udało się wreszcie. Jestem z siebie dumny i ciesze się niezmiernie, że to koniec Gobosów ze skull pass`a;) Teraz chłopaki z czopami i łukami, a potem ostatnia setka i coraz więcej rarytasów. Nabieram już ochotę na Giganta czy Wywerne.
8 komentarzy:

 1. Taki oddział to prawdziwa klimatyczna bomba. Kiedyś wystawiłem sobie do bitwy 80 goblinów w jednym oddziale. Pięknie walczyli przez 1 turę cobatu po czy uciekli i zostali zagonieni :) wspaniałe wspomnienia. Jest klimat.

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawdziwa horda i aż miło byłoby nimi pograć =)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dorzuciłeś do pieca, 80 w jednolitych barwach szarpią beret.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kilka tygodni malowania, pół godziny wystawiania i chwila radości na stole tak do pierwszego starcia... no czysty klimat:D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że warto było, modele nie zginą, a w szklanej gablocie wyglądać będą super.

   Usuń
 5. Jak kiedyś uważałem te modele ze skull passa za trochę lamerskie tak od jakiegoś czasu widzę jak inni je malują i widzę że można zrobić z nich naprawdę fajne cacka. Twoje wymiatają - raz, że malowanie, dwa że taka ilość !

  OdpowiedzUsuń
 6. Uch, gigantyczna praca i świetny efekt.

  OdpowiedzUsuń