poniedziałek, 26 września 2016

Orc Boyz - pierwsza krew

Co powiecie na taką ekipę?:D
Nie mogłem się już doczekać tych skubańców, brakowało mi też jakiegoś urozmaicenia. Oddział goblińskich włóczników, dzikusów i czarnuchów prawie na ukończeniu, więc chłopaki z czopami będą ostatnim z największych oddziałów. Malusi klocek, bo tylko 49 podstawek:P Ale na szczęście nie będzie już więcej takich tasiemców w tej armii.

Malowanie ekonomiczne. Chociaż jak ostatnio przeglądałem różne oferty malarzy, to takie malowanie najczęściej określane jest jako TT. Nic tylko się cieszyć, bo jakieś standardy spełniam:D
Orkasy to jednostka podstawowa, sól tej armii, więc postanowiłem, że fiolet będzie ich podstawowym kolorkiem. W przeciwieństwie do gobosów bardziej różnorodnie pomaziany. Cały oddział wyjdzie stonowany i groźny.

Już w tej chwili mogę śmiało powiedzieć, że wrzesień będzie udanym miesiącem i bardzo intensywnym. Sporo wymalowałem tej zielonej hordy. Waaghhhh!2 komentarze:

  1. Grałem trochę turniejowo w WFB i nieczęsto można było pooglądać tak pomalowane armie, więc dla mnie to akurat zdecydowanie jest TT/TT+

    OdpowiedzUsuń
  2. Coraz lepiej Ci idzie to malowanie i dla mnie również ewidentnie przekracza zwyczajowy TT =)

    OdpowiedzUsuń